TBJC156K020CRSB0023
MFR.Part #
TBJC156K020CRSB0023
JLCPCB Part #
C5980406
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors