TBJC155K050CRSB0824
MFR.Part #
TBJC155K050CRSB0824
JLCPCB Part #
C6551993
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 50V 5Ω 750nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors