TBJC107M010LBLC0024
MFR.Part #
TBJC107M010LBLC0024
JLCPCB Part #
C6279003
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors