TBJC107K010LRSZ0H00
MFR.Part #
TBJC107K010LRSZ0H00
JLCPCB Part #
C5980394
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors