TBJC107K010LRSB0024
MFR.Part #
TBJC107K010LRSB0024
JLCPCB Part #
C7120759
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors