TBJC107K010LRLB0023
MFR.Part #
TBJC107K010LRLB0023
JLCPCB Part #
C6331547
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors