TBJC107K010LBSZ0000
MFR.Part #
TBJC107K010LBSZ0000
JLCPCB Part #
C5955623
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors