TBJC107K010LBLC0845
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC107K010LBLC0845
JLCPCB Part #
C6278996
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors