TBJC107K010LBLB0000
MFR.Part #
TBJC107K010LBLB0000
JLCPCB Part #
C7120755
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 200mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors