TBJC107K010CBSZ0000
MFR.Part #
TBJC107K010CBSZ0000
JLCPCB Part #
C7399284
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 100uF 10V 10uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors