TBJC107K006LRSB0000
MFR.Part #
TBJC107K006LRSB0000
JLCPCB Part #
C7062862
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ 6V 6uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors