TBJC107K006LRLB0024
MFR.Part #
TBJC107K006LRLB0024
JLCPCB Part #
C6331541
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ 6V 6uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors