TBJC106K035CRSZ0H00
MFR.Part #
TBJC106K035CRSZ0H00
JLCPCB Part #
C6331528
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 3.5uA 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors