TBJC106K035CRSZ0000
MFR.Part #
TBJC106K035CRSZ0000
JLCPCB Part #
C6331526
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 3.5uA 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors