TBJC106K035CBLC0H23
MFR.Part #
TBJC106K035CBLC0H23
JLCPCB Part #
C7120726
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 3.5uA 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors