TBJC106K025CRSB0000
MFR.Part #
TBJC106K025CRSB0000
JLCPCB Part #
C7396531
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2312 Tantalum Capacitors