TBJC106K020CRSB0045
MFR.Part #
TBJC106K020CRSB0045
JLCPCB Part #
C5955578
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 10uF 20V 2uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors