TBJC106K016CRSB0023
MFR.Part #
TBJC106K016CRSB0023
JLCPCB Part #
C7120684
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors