TBJB686K010LRSZ0000
MFR.Part #
TBJB686K010LRSZ0000
JLCPCB Part #
C7062809
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uA 600mΩ 68uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors