TBJB686K006CRSB0024
MFR.Part #
TBJB686K006CRSB0024
JLCPCB Part #
C6331494
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 4.08uA 68uF 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors