TBJB685K020CBLC0045
MFR.Part #
TBJB685K020CBLC0045
JLCPCB Part #
C6278890
Description
-55℃~+125℃ 1.36uA 2.5Ω 20V 6.8uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors