TBJB476K010LRLC0845
MFR.Part #
TBJB476K010LRLC0845
JLCPCB Part #
C7120641
Description
-55℃~+125℃ 10V 250mΩ 4.7uA 47uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors