TBJB476K010CRSZ0000
MFR.Part #
TBJB476K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7062791
Description
-55℃~+125℃ 10V 350mΩ 4.7uA 47uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors