TBJB475M035CRSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB475M035CRSZ0000
JLCPCB Part #
C6551929
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 3.1Ω 35V 4.7uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors