TBJB475M025CRSB0024
MFR.Part #
TBJB475M025CRSB0024
JLCPCB Part #
C7062783
Description
-55℃~+125℃ 1.18uA 2.8Ω 25V 4.7uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors