TBJB475K035CRSZ0000
MFR.Part #
TBJB475K035CRSZ0000
JLCPCB Part #
C6551923
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 3.1Ω 35V 4.7uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors