TBJB475K016RBSC0045
MFR.Part #
TBJB475K016RBSC0045
JLCPCB Part #
C5796289
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.16Ω 4.7uF 560nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors