TBJB336K010CRSB0800
MFR.Part #
TBJB336K010CRSB0800
JLCPCB Part #
C5980287
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors