TBJB336K010CRSB0723
MFR.Part #
TBJB336K010CRSB0723
JLCPCB Part #
C6331469
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS