TBJB336K006LBSB0700
MFR.Part #
TBJB336K006LBSB0700
JLCPCB Part #
C7120572
Description
-55℃~+125℃ 1.98uA 33uF 600mΩ 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS