TBJB226M010CRSB0700
MFR.Part #
TBJB226M010CRSB0700
JLCPCB Part #
C7358274
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 2.4Ω 22uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS