TBJB226K020CRSB0024
MFR.Part #
TBJB226K020CRSB0024
JLCPCB Part #
C5980262
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 600mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors