TBJB226K010CRSB0H00
MFR.Part #
TBJB226K010CRSB0H00
JLCPCB Part #
C6551861
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 2.4Ω 22uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors