TBJB226K006CRSB0000
MFR.Part #
TBJB226K006CRSB0000
JLCPCB Part #
C6551855
Description
-55℃~+125℃ 1.32uA 2.5Ω 22uF 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors