TBJB156K020CBLC0H45
MFR.Part #
TBJB156K020CBLC0H45
JLCPCB Part #
C5980248
Description
-55℃~+125℃ 15uF 20V 2Ω 3uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors