TBJB156K016LBSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB156K016LBSZ0000
JLCPCB Part #
C7120481
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2.4uA 800mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors