TBJB156K016LBLC0845
MFR.Part #
TBJB156K016LBLC0845
JLCPCB Part #
C6279869
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2.4uA 800mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors