TBJB106M006CRSB0024
MFR.Part #
TBJB106M006CRSB0024
JLCPCB Part #
C7120451
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 600nA 6V ±20% 1210 Tantalum Capacitors