TBJB106K020JBSZ0800
MFR.Part #
TBJB106K020JBSZ0800
JLCPCB Part #
C7062667
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10uF 1Ω 20V ±10% 1210 Tantalum Capacitors