TBJB106K016CRSB0000
MFR.Part #
TBJB106K016CRSB0000
JLCPCB Part #
C6551805
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors