TBJB106K016CRLB0824
MFR.Part #
TBJB106K016CRLB0824
JLCPCB Part #
C5955178
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.8Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors