TBJB105K025CRSB0000
MFR.Part #
TBJB105K025CRSB0000
JLCPCB Part #
C6551787
Description
-55℃~+125℃ 1uF 250nA 25V 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors