TBJA685M016CBSB0024
MFR.Part #
TBJA685M016CBSB0024
JLCPCB Part #
C6551783
Description
-55℃~+125℃ 1.09uA 16V 2.5Ω 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors