TBJA685K016LRSZ0H00
MFR.Part #
TBJA685K016LRSZ0H00
JLCPCB Part #
C7396361
Description
-55℃~+125℃ 1.09uA 1.5Ω 16V 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors