TBJA685K016LRLC0024
MFR.Part #
TBJA685K016LRLC0024
JLCPCB Part #
C5955160
Description
-55℃~+125℃ 1.09uA 1.5Ω 16V 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors