TBJA685K016CBLB0024
MFR.Part #
TBJA685K016CBLB0024
JLCPCB Part #
C7062618
Description
-55℃~+125℃ 1.09uA 16V 2.5Ω 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors