TBJA684K050CRSB0724
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA684K050CRSB0724
JLCPCB Part #
C5980179
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 340nA 50V 680nF 7.9Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS