TBJA475M016CRSB0023
MFR.Part #
TBJA475M016CRSB0023
JLCPCB Part #
C5955151
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 752nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors