TBJA475M016CRLC0845
MFR.Part #
TBJA475M016CRLC0845
JLCPCB Part #
C6329287
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 752nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors