TBJA475K025CBLC0823
MFR.Part #
TBJA475K025CBLC0823
JLCPCB Part #
C6329286
Description
-55℃~+125℃ 1.18uA 2.8Ω 25V 4.7uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors